דיק קונטינו בלוג סקס

7 פטישי מין שאולי לא ידעתם עליהם

7 פטישי מין שאולי לא ידעתם עליהם

כאשר מדברים על סקס, לעתים קרובות אחד הנושאים הראשונים שעולים על הדעת הוא פטישים. פטיש מוגדר כצורה של תשוקה מינית שבה סיפוק קשור במידה חריגה לאובייקט מסוים, פריט לבוש, חלק מהגוף או התנהגות. אנשים רבים עשויים לקשר פטישים עם משהו יוצא דופן, ובעוד פטישים מסוימים יכולים להיות נדירים למדי, יש מגוון של פטישים עדינים יותר ואולי אפילו נפוצים שם בחוץ. הנה שבעה פטישים מיניים שאולי לא שמעתם עליהם:

1. אש וקרח – הרגל קינקי זה כולל סוג של משחק טמפרטורה שבו אחד מבני הזוג מקורר ומחומם לסירוגין עם חפצים כמו קוביות קרח או שעווה חמה. התחושות הנוצרות כתוצאה מחימום או קירור חלקי גוף לא רק מעוררות רבים, אלא גם יוצרות תחושה מוגברת עבור העוסקים בפעילות.

2. אמטופליה – העוררות מהקאה או צפייה במישהו אחר מקיא ידועה בשם אמטופיליה. אמטופפילים רבים מתעוררים על ידי ראיית מישהו מקיא, או על ידי הקאות, או אפילו רק את המחשבה על הקאות.
https://sexyslot88.com

3. נבגד – זהו פטיש שבו מישהו מקבל סיפוק מיני מכך שבן זוגו עוסק בפעילות מינית עם מישהו אחר. פעמים רבות בן הזוג הנבגד יהיה מודע לפעילויות של בן זוגו ולעיתים אף יצפה וישתתף בחוויה.

4. מכנופיליה – משיכה מינית או עוררות מינית ממכונות או חפצים ממוכנים, כגון מכוניות, עגלות, מחשבים או כל מכשיר אלקטרו-מכני אחר, ידועה בכינויה מכנופיליה.

5. אולפקטופיליה – פטיש מוזר למדי זה כרוך בכך שאנשים מתעוררים על ידי ריחות או ריחות ספציפיים. לעתים קרובות ניחוחות מסוימים אלה חייבים להיות נוכחים על מנת שהאדם יתעורר.

6. דקריפיליה – עוררות מינית הנוצרת על ידי בן זוגו של אדם או על ידי עצמו המזילים דמעות ידועה בשם דקריפיליה.

7. פרוותיים – זהו סוג של משחק תחפושות או פטיש "משחק תפקידים" שבו אדם משחק תפקיד של דמות חיה אנתרופומורפית (כמו שועל, סוס וכו') ומאמץ התנהגות דמוית חיה זו במהלך פעילויות מיניות.

בעוד שחלק מהפטישים שהוזכרו לעיל עשויים להיות די מזעזעים ונראים יוצאי דופן, המציאות היא שיש הרבה פטישי מין אחרים שם בחוץ גם כן. בסופו של דבר, הכל עניין של העדפה אישית ומה מדליק אותך. אם אתם חושבים שאולי יש לכם פטיש מסוים, חשוב לזכור שהוא נורמלי לחלוטין ואין במה להתבייש.

5 שלבים לריפוי בעיות זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא אבחנה קשה לקבלה ועלול לגרום למצוקה רגשית לנפגעים ממנה. יחד עם ההשפעות הנפשיות, ED…

5 שלבים לריפוי בעיות זיקפה

בגידה במערכות יחסים: סיבות ותוצאות

בגידה היא תופעה שכיחה במערכות יחסים רומנטיות ויכולה להוביל לפגיעה וכאב ארוכי טווח עבור בן הזוג הנבגד, כמו גם כל…

בגידה במערכות יחסים: סיבות ותוצאות

איך יחסי מין עובדים

יחסי מין, או coitus, הוא מעשה הרבייה המתרחש כאשר אדם עוסק בפעילות מינית עם אדם אחר. מעשה זה עשוי לכלול…

איך יחסי מין עובדים