דיק קונטינו בלוג סקס

7 פטישי מין שאולי לא ידעתם עליהם

7 פטישי מין שאולי לא ידעתם עליהם

כאשר מדברים על סקס, לעתים קרובות אחד הנושאים הראשונים שעולים על הדעת הוא פטישים. פטיש מוגדר כצורה של תשוקה מינית שבה סיפוק קשור במידה חריגה לאובייקט מסוים, פריט לבוש, חלק מהגוף או התנהגות. אנשים רבים עשויים לקשר פטישים עם משהו יוצא דופן, ובעוד פטישים מסוימים יכולים להיות נדירים למדי, יש מגוון של פטישים עדינים יותר ואולי אפילו נפוצים שם בחוץ. הנה שבעה פטישים מיניים שאולי לא שמעתם עליהם:

1. אש וקרח – הרגל קינקי זה כולל סוג של משחק טמפרטורה שבו אחד מבני הזוג מקורר ומחומם לסירוגין עם חפצים כמו קוביות קרח או שעווה חמה. התחושות הנוצרות כתוצאה מחימום או קירור חלקי גוף לא רק מעוררות רבים, אלא גם יוצרות תחושה מוגברת עבור העוסקים בפעילות.

2. אמטופליה – העוררות מהקאה או צפייה במישהו אחר מקיא ידועה בשם אמטופיליה. אמטופפילים רבים מתעוררים על ידי ראיית מישהו מקיא, או על ידי הקאות, או אפילו רק את המחשבה על הקאות.
https://sexyslot88.com

3. נבגד – זהו פטיש שבו מישהו מקבל סיפוק מיני מכך שבן זוגו עוסק בפעילות מינית עם מישהו אחר. פעמים רבות בן הזוג הנבגד יהיה מודע לפעילויות של בן זוגו ולעיתים אף יצפה וישתתף בחוויה.

4. מכנופיליה – משיכה מינית או עוררות מינית ממכונות או חפצים ממוכנים, כגון מכוניות, עגלות, מחשבים או כל מכשיר אלקטרו-מכני אחר, ידועה בכינויה מכנופיליה.

5. אולפקטופיליה – פטיש מוזר למדי זה כרוך בכך שאנשים מתעוררים על ידי ריחות או ריחות ספציפיים. לעתים קרובות ניחוחות מסוימים אלה חייבים להיות נוכחים על מנת שהאדם יתעורר.

6. דקריפיליה – עוררות מינית הנוצרת על ידי בן זוגו של אדם או על ידי עצמו המזילים דמעות ידועה בשם דקריפיליה.

7. פרוותיים – זהו סוג של משחק תחפושות או פטיש "משחק תפקידים" שבו אדם משחק תפקיד של דמות חיה אנתרופומורפית (כמו שועל, סוס וכו') ומאמץ התנהגות דמוית חיה זו במהלך פעילויות מיניות.

בעוד שחלק מהפטישים שהוזכרו לעיל עשויים להיות די מזעזעים ונראים יוצאי דופן, המציאות היא שיש הרבה פטישי מין אחרים שם בחוץ גם כן. בסופו של דבר, הכל עניין של העדפה אישית ומה מדליק אותך. אם אתם חושבים שאולי יש לכם פטיש מסוים, חשוב לזכור שהוא נורמלי לחלוטין ואין במה להתבייש.

העולם הסודי של נערות ליווי: נקודת מבט מבפנים

מסרטים ועד תוכניות טלוויזיה וספרים, הרעיון של נערות ליווי היה כזה שריתק וסקרן אנשים במשך עשרות שנים. לנשים אלה, המוצגות…

העולם הסודי של נערות ליווי: נקודת מבט מבפנים

עולם נערות הליווי: תובנה מקצועית ואישית

בחברה של היום, הרעיון של נערת ליווי מעלה מגוון רחב של דימויים, החל ממחזרות יוקרתיות ועד עובדות מין בלתי חוקיות.…

עולם נערות הליווי: תובנה מקצועית ואישית

10 עצות ייעוץ מיני חיוניות לחיים אינטימיים בריאים ומספקים

סקס הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה האנושית שלנו והיבט בסיסי של רווחתנו הפיזית והרגשית. עם זאת, חשוב ככל שיהיה, סקס…

10 עצות ייעוץ מיני חיוניות לחיים אינטימיים בריאים ומספקים