דיק קונטינו בלוג סקס

7 טיפים לסקס כדי לתבל את מערכת היחסים שלך

7 טיפים לסקס כדי לתבל את מערכת היחסים שלך

קיום חיי מין מהנים ובריאים הוא חיוני לכל מערכת יחסים. לכל אחד יש את ההנאות ורמות הנוחות הייחודיות לו, וחשוב לתקשר ולמצוא מה עובד עבור שני בני הזוג. סקס הוא הנאה פיזית ונפשית שיכולה לחזק את הקשר בין בני הזוג ולהוביל לאינטימיות מוגברת. הנה שבעה טיפים לסקס שיעזרו לשמור על חיי המין שלך מעניינים ולעזור לשמור על הניצוץ בחיים.

1. להתנסות עם עמדות שונות גירוי

הדרך הקלה והפשוטה ביותר להפוך את המין למעניין יותר עבור שני בני הזוג היא להתנסות בתנוחות וצורות גירוי שונות. חקור זוויות, מהירות, עוצמה, מרקמים ולחץ שונים כדי למצוא מה עובד הכי טוב אחד עבור השני. ישנם אינספור ספרים זמינים על תנוחות מיניות שונות וגירויים כדי לנסות למצוא דרכים חדשות ומרגשות להפוך את המין למהנה יותר. דרך מצוינת להתחיל לחקור היא לבקש מאחד מבני הזוג להוביל ולהראות לשני כמה מהלכים שהם מוצאים מהנים.

2. הגדר את מצב הרוח

הגדרת מצב הרוח היא אחד ההיבטים החשובים ביותר של חוויה מינית מהנה ומספקת. זה יכול לכלול תאורה, מוזיקה, ניחוחות ואפילו את הטמפרטורה. חלל חדר שינה המעודד אינטימיות ורוגע יכול להפוך את הסקס למהנה יותר ולעזור לשמור על הניצוץ בחיים. השמעת מוזיקה מיוחדת או הדלקת נרות הם דרכים נהדרות להגדיר את מצב הרוח.

3. לדבר על פנטזיות

דיון וחקירת פנטזיות היא דרך מצוינת לשמור על זה חדש ומרגש. דיבור על פנטזיות יכול לקרב בין בני זוג על ידי יצירת מתח שיכול להוביל לסקס מהנה. דיון בפנטזיות יכול גם לתת לבני זוג הבנה של מה זה רוצה ממין, ויכול לעזור לתבל את שגרות המין. עם זאת, חשוב להיות מודעים לגבולות אחד של השני ולכבד את מה שהצד השני מרגיש איתו בנוח.

escortscolombia.net
4. משחק תפקידים

משחק תפקידים הוא דרך מצוינת לחקור פנטזיות מבלי לעשות אותן בפועל. זה יכול להיות פשוט כמו להתלבש לאירוע או להשתמש באביזרים. זו יכולה להיות גם דרך מצוינת לחקור זהויות מיניות שונות, מבלי לחקור אותן בפועל. האפשרויות הן אינסופיות וזו יכולה להיות דרך מצוינת לשמור על זה מעניין ולעורר את שני בני הזוג.

5. דברו מלוכלך

דיבור מלוכלך במהלך סקס יכול להיות דרך מצוינת לתבל את החוויה עבור שני בני הזוג. זה יכול לכלול אמירת מילים או ביטויים שובבים, לומר אחד לשני מה אתה רוצה לעשות ואיך אתה רוצה את זה, או אפילו לגנוח ולגנוח בתגובה לגירוי. זה יכול לעזור ליצור רמה חדשה של אינטימיות ומעודד בני זוג לנסות דברים חדשים.

6. הציגו צעצועים או אביזרים

שימוש בסוגים שונים של צעצועים או אביזרים יכול להוסיף אלמנט חדש ומעניין למין. זה יכול לכלול שימוש בויברטורים, הלבשה תחתונה, כיסויי עיניים, שמני עיסוי, אזיקים או כל אביזר אחר שמעורר את שני בני הזוג. לחוויה הרפתקנית יותר, זוגות מסוימים עשויים אפילו להשתמש באוכל או קרח. רק וודאו שכל הצעצועים והאביזרים שבהם נעשה שימוש בטוחים ולא יגרמו נזק.

7. צפה בפורנו יחד

צפייה בפורנו יחד יכולה גם לעזור לקרב בין בני זוג ולעסוק במשהו חדש ומרגש. חקירת סגנונות שונים של פורנו יכולה לעזור לזוגות למצוא משהו ששניהם נהנים ממנו. זו יכולה להיות גם דרך מצוינת לחקור פנטזיות שונות ולדון במה שמדליק את שני בני הזוג. עם זאת, חשוב לוודא שכל צורות הפורנו הן בהסכמה ומהנות לשני הצדדים.

לסיכום, קיום חיי מין נוחים הוא חיוני לכל מערכת יחסים. חקירת תנוחות שונות, הגדרת מצב הרוח, דיבור מלוכלך, הצגת צעצועים ואביזרים וצפייה בפורנו יכולות להיות דרכים נהדרות להפוך את המין למהנה יותר, מבלי לעשות שום דבר קיצוני. עם זאת, חשוב תמיד להיות מודעים לגבולות האישיים ולוודא ששני בני הזוג עוסקים במה שהם מרגישים בנוח איתו בנוגע למין.

נערות ליווי: הבנת המקצוע והתמודדות עם תפיסות שגויות

המונח "נערת ליווי" מעורר לעתים קרובות דימויים של נשים העוסקות בפעילות בלתי חוקית ובלתי מוסרית, המספקות את רצונותיהם של גברים…

נערות ליווי: הבנת המקצוע והתמודדות עם תפיסות שגויות

העולם האניגמטי של נערות ליווי: לחקור את המורכבויות של תעשיית טאבו

המונח "נערות ליווי" מעורר לעתים קרובות תערובת של סקרנות, היקסמות ושיפוט מוסרי. מימי קדם ועד ימינו, בני האדם תמיד נמשכו…

העולם האניגמטי של נערות ליווי: לחקור את המורכבויות של תעשיית טאבו

לחקור את העולם של סווינגרס: מבט מבפנים על סגנון החיים

המילה "סווינגרים" מעלה לעתים קרובות דימויים של מסיבות פרועות ומערכות יחסים לא מונוגמיות. זהו מונח שמעורר תגובות חזקות והיה נושא…

לחקור את העולם של סווינגרס: מבט מבפנים על סגנון החיים