דיק קונטינו בלוג סקס

5 דברים שכדאי לזכור כדי לשפר את יחסי המין שלך

5 דברים שכדאי לזכור כדי לשפר את יחסי המין שלך

היכרות עם הגוף שלך או של השותף שלך היא המפתח כשמדובר קיום יחסי מין מספקים. מבחירת חומר הסיכה הנכון, ועד לפעילויות שמביאות לשניכם הנאה, יש המון דרכים להתחבר וליהנות מהזמן שלכם בין הסדינים. הנה חמישה דברים שכדאי לזכור כדי להפיק את המרב מיחסי המין שלך.

1. שתף את הפנטזיות שלך

בין אם אתה במערכת יחסים ארוכת טווח או רק שיש לך לילה אחד של תשוקה, זה יכול להיות סקסי לתקשר את הרצונות שלך. הפנטזיות שלנו משחקות תפקיד בחיי המין שלנו והדיבור עליהן יכול להיות ארוטי ומשחרר כאחד. שיתוף הפנטזיות שלך עשוי להיות מאיים בהתחלה, אבל זה יכול להיות דרך מרגשת ללמוד יותר אחד על השני ולהפוך פנטזיות למציאות.

2. להתנסות עם עמדות שונות

כשזה מגיע לסקס, אין תנוחה או פעילות "נכונה" לעשות במיטה. אל תהסס להתנסות בתנוחות שונות כדי לגלות אילו מהן עובדות הכי טוב עבורך ועבור בן / בת הזוג שלך. ממיסיונרית לקאוגירל הפוכה ומעבר לכך, נסו לגלות מה עובד הכי טוב עבור כל אחד מכם. גם אם אתם לא בהכרח נהנים מזה, התנסות יכולה לעזור לכם ללמוד אילו תנוחות עושות הכי הרבה עבור שניכם.

https://www.sexanak.com/
3. עשו מאמץ להתחבר

יחסי מין אינם נוגעים רק למרכיבים הפיזיים; זה גם לעשות מאמץ להתחבר רגשית. תוך כדי ביצוע התנועות, נסו להיות מודעים להנאה של בן או בת הזוג שלכם. הקדישו כמה רגעים ליהנות מההווה ומכל התחושות שרגע יכול להביא, והימנעו מלמהר לעבר השיא. המסע עצמו יכול להיות חוויה אינטימית אם שני בני הזוג לוקחים את הזמן להעריך אחד את השני.

4. שמרו על קשר עם משחק מקדים

יש סיבה לכך שמשחק מקדים הוא שם המשחק. משחק מקדים הוא חלק חשוב ביחסי מין, אז אל תמהרו לחלק המיני של זמנכם. הקדישו כמה רגעים להקניט אחד את השני ושימו לב היטב לכל תגובה שיש לבן הזוג שלכם. זכרו שכדי להגיע ליעד הרצוי, המסע חשוב לא פחות.

5. אל תשכחו חומר סיכה

שימוש בחומר סיכה הוא דרך קלה להבטיח לשני בני הזוג חוויה מינית מהנה. חומרי סיכה יכולים גם לעזור למזער את אי הנוחות וליצור פחות חיכוך במהלך קיום יחסי מין. בהתאם לאדם, יש מגוון של חומרי סיכה זמינים, אז הקפד לבחור אחד כי הוא הטוב ביותר עבורך ואת השותף שלך.

באופן כללי, קיום יחסי מין מהנים עוסק בחיבור עם בן / בת הזוג שלך וחקירת כל ההיבטים של מגע אינטימי. זכור את חמשת הטיפים הבאים, ותוכל לקיים יחסי מין טובים יותר וחיי מין מספקים יותר.

צעצועי מין: מדריך מקיף לחקר הנאה ואינטימיות

נושא צעצועי המין היה טאבו במשך שנים רבות, לעתים קרובות אפוף סודיות וסטיגמה. עם זאת, עם כניסתן של עמדות פתוחות…

צעצועי מין: מדריך מקיף לחקר הנאה ואינטימיות

פענוח האניגמה של נערות ליווי: הסרת המסתורין מעולם החברות בתשלום

הרעיון של נערות ליווי או חברות בתשלום היה אפוף מסתורין ושנוי במחלוקת במשך זמן רב. לעתים קרובות שם נרדף לטאבו…

פענוח האניגמה של נערות ליווי: הסרת המסתורין מעולם החברות בתשלום

סקס מזדמן: בחינת המגמה והשפעתה

סקס מזדמן, הידוע גם בשם סטוץ, סטוץ ללילה אחד, או הסדר חברים עם הטבות, הפך לנושא פופולרי בשנים האחרונות. מסרטים…

סקס מזדמן: בחינת המגמה והשפעתה