דיק קונטינו בלוג סקס

15 תנוחות המין הטובות ביותר לתבל את משחק חדר השינה שלך

15 תנוחות המין הטובות ביותר לתבל את משחק חדר השינה שלך

האם אתה משתעמם מאותה שגרת חדר שינה ישנה? סקס הוא חלק חשוב בכל מערכת יחסים וניעור דברים יכול באמת להחזיר ניצוץ למערכת יחסים. דרך נהדרת להתנסות ולשמור על דברים מעניינים בחדר השינה היא לנסות כמה תנוחות מין שונות. כאן, אנו מפרטים כמה מתנוחות המין הטובות ביותר כדי לתבל את הכיף בחדר השינה.

1) מיסיונרית: עמדה מיסיונרית קלאסית ואהובה, קיימת כבר מאות שנים. למרות שזה אולי לא נשמע יצירתי מדי, התאמת זווית החדירה יכולה לגרום לתנוחה הקלאסית הזו להרגיש חדשה ומרגשת לחלוטין.

2) דוגי סטייל: דוגי סטייל פופולרי לזוגות קצת יותר הרפתקנים, דוגי סטייל מגביר את החום ומספק את הרצונות הראשוניים של משתתפיו. כשהאישה על ידיה וברכיה, הגבר מוצב מאחוריה ויכול לדחוף עמוק כדי לשגע את שני בני הזוג בהנאה.

3) Doggy Aid: וריאציה נוספת על דוגי סטייל, Doggy Aid היא דרך נהדרת לזוגות לחוות חדירה עמוקה יחד עם ההזדמנות ללטף ולעסות אחד את השני גם כן. כדי להיכנס לתנוחה, שני בני הזוג נכנסים לתנוחה טיפוסית בסגנון כלבבי, ואז הגבר משעין את גופו כלפי מטה, כדי ליצור תחושה רגועה ואוהבת יותר.

4) הפרפר: רוצים לנסות משהו שהוא באמת ייחודי? הפרפר יפתה ויקניט אתכם בכל הדרכים הנכונות. תזדקק למשטח יציב כמו מיטה או שולחן עבור זה – הגבר כורע עם הפנים לקצה המיטה כשבת זוגו פונה הרחק ממנו. האישה נועלת את קרסוליה סביב צווארו של הגבר ומטה את ירכיה כלפי מעלה כדי לקבל הנאה.

5) רצועת כיסא: מהנוחות של חדר השינה שלכם, Chair Straddle היא דרך נהדרת לתבל את העניינים. הגבר יושב על כיסא (או ספה!) והנשים צמודות אליו, מאפשרות לו לדחוף פנימה והחוצה תוך שהוא חווה את רמת החיכוך המושלמת.

6) הר הקסמים: אוהבים את התחושה של להיות צמודים זה לזה? הר הקסמים מושלם עבורך ועבור בן זוגך. להיכנס לתנוחת כפיות, כשהאישה לצידה והגבר מאחוריה. לאחר מכן הוא מפלס את דרכו בין רגליה תוך כדי דחיפות, ומאפשר לשני בני הזוג ליהנות מקשר הדוק.

7) סתימת פין: סתימת פין היא תנוחת מין פופולרית ומהנה הדורשת מעט תרגול כדי לשלוט בה. כדי להגיע לתנוחה, הגבר עומד מול האישה ואז מושיט יד מתחת לרגליה ותופס את ישבנה. האישה כורכת את רגליה סביבו ומדריכה אותו פנימה.

8) קאוגירל הפוכה: אם אתם מחפשים דרך לשנות את תנוחת הקאוגירל הרגילה שלכם, נסו קאוגירל הפוכה. בתנוחה זו, הגבר שוכב שטוח על המיטה בעוד האישה עולה עליו עם הפנים הרחק ממנו. זה מאפשר לאישה להשתלט על רוב התנועה להנאתה שלה.

9) מריצה: תנוחת המריצה היא תנוחת סקס ייחודית שתשאיר את שניכם עם טעם של עוד. כדי להיכנס לתנוחה, הגבר עומד והאישה כורכת את רגליה סביב מותניו כשהוא מרים אותה ותומך בה. לאחר מכן הוא ממשיך להסתובב, בזמן שהיא יכולה להגיע מתחת ולגרות את בן זוגה.

10) ג'י ספוט ג'יגי: למי שמחפש את האולטימטיבי באורגזמה של G Spot, ג'יגי ספוט ג'יגי הוא התשובה. בתנוחה זו, האישה שוכבת שטוחה והגבר כורע בין רגליה. לאחר מכן הוא מושיט יד ומגרה את נקודת הג'י שלה תוך כדי שהוא דוחף בתנועה סיבובית.

11) מספריים: לבסוף, תנוחת המספריים היא אופציה נהדרת לגירוי הדגדגן וגם נקודת הג'י. הגבר שוכב על גבו והאישה שוכבת בניצב לו כשרגליה כרוכות על גופו. לאחר מכן היא מפמפמת מעלה ומטה כדי לגרום לחיכוך ששני בני הזוג יכולים ליהנות ממנו.

12) לעמוד ולמסור: לנצל היטב את היתרון לגובה עם תנוחת העמידה והמסירה. כדי להיכנס לתנוחה, הגבר קם, בעוד האישה כורכת את רגליה סביבו ונשענת מעט לאחור כדי להתפנק.

13) קשת: לחוות גלים של הנאה עם תנוחת המין קשת. כדי להיכנס לתנוחה, האיש שוכב על גבו ומושך את ברכיו קרוב לחזהו. לאחר מכן האישה כורעת מעליו ומתנדנדת על איבר מינו.

14) קשת הפוכה: מגרה עוד יותר את נקודת הג'י, הקשת ההפוכה מושלמת לפגיעה במקום. הגבר שוכב והאישה שוכבת למעלה, רגליה כרוכות על גופו. לאחר מכן הוא מושיט יד ומגרה את הדגדגן שלה תוך כדי שהוא דוחף לסיפוק אמיתי

נערות ליווי: הבנת המקצוע והתמודדות עם תפיסות שגויות

המונח "נערת ליווי" מעורר לעתים קרובות דימויים של נשים העוסקות בפעילות בלתי חוקית ובלתי מוסרית, המספקות את רצונותיהם של גברים…

נערות ליווי: הבנת המקצוע והתמודדות עם תפיסות שגויות

העולם האניגמטי של נערות ליווי: לחקור את המורכבויות של תעשיית טאבו

המונח "נערות ליווי" מעורר לעתים קרובות תערובת של סקרנות, היקסמות ושיפוט מוסרי. מימי קדם ועד ימינו, בני האדם תמיד נמשכו…

העולם האניגמטי של נערות ליווי: לחקור את המורכבויות של תעשיית טאבו

לחקור את העולם של סווינגרס: מבט מבפנים על סגנון החיים

המילה "סווינגרים" מעלה לעתים קרובות דימויים של מסיבות פרועות ומערכות יחסים לא מונוגמיות. זהו מונח שמעורר תגובות חזקות והיה נושא…

לחקור את העולם של סווינגרס: מבט מבפנים על סגנון החיים