דיק קונטינו בלוג סקס

תפקוד לקוי של זיקפה: מה שכולם צריכים לדעת

תפקוד לקוי של זיקפה: מה שכולם צריכים לדעת

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא חוסר יכולת להשיג או לשמור על זקפה חזקה מספיק ליחסי מין מוצלחים. זה משפיע על חייהם של מיליוני גברים ובני זוגם בארצות הברית, מה שהופך אותו לנושא רציני שאין להתעלם ממנו. בפוסט בבלוג זה, נדון ב- ED בפירוט רב יותר, מה גורם לו וכיצד לטפל בו.

כאשר גבר מתעורר, אותות נשלחים מהמוח לעצבים בפין. אותות אלה מעוררים שחרור של כימיקלים הגורמים לשרירי כלי הדם של הפין להירגע, ומאפשרים לדם לזרום פנימה ולגרום לזקפה. זקפה נחוצה לפעילות מינית מוצלחת. כאשר לאדם יש ED, גופו אינו יכול לשלוח או לקבל אותות אלה.

ל-ED יכולות להיות מגוון סיבות, הן פיזיות והן פסיכולוגיות. חלק מהגורמים הפיזיים של ED כוללים סוכרת, מחלות לב, השמנת יתר, לחץ דם גבוה, וחוסר איזון הורמונלי. סיבות פסיכולוגיות יכולות לכלול דיכאון, חרדה ומתח. עישון וצריכת אלכוהול מופרזת יכולים גם להיות גורם.

למרבה המזל, ישנן אפשרויות טיפול זמינות עבור אלה הסובלים מ- ED. בהתאם לסיבה, תרופות שונות ושינויים באורח החיים עשויים להיות מומלצים. תרופות לטיפול ב- ED יכולות לכלול מעכבי פוספודיאסטראז מסוג 5 (ויאגרה, סיאליס, לויטרה, סטנדרה), טיפול בטסטוסטרון וזריקות תוך מערות. ED יכול להיות מטופל גם על ידי שינויים באורח החיים כגון פעילות גופנית באופן קבוע, הפסקת עישון, והפחתת צריכת אלכוהול.
love10.co.il

עבור גברים הזקוקים לעזרה נוספת, ישנם גם טיפולים רפואיים אחרים זמינים. מכשירי זיקפה ואקום ושתלי פין הם שניהם טיפולים יעילים. מכשיר זיקפה ואקום הוא מכשיר יניקה הממוקם מעל הפין כדי ליצור זקפה. שתלי פין הם מוטות קטנים המושתלים בניתוח או מכשירים מתנפחים הממוקמים בתוך הפין ומעליהם מאגר מושתל בניתוח.

ED הוא מצב רפואי חמור שיכול להשפיע באופן משמעותי על חייהם של הסובלים ממנו. למרות שזה יכול להיות מביך לדבר על זה, חשוב לפנות לטיפול אם זה משפיע על איכות החיים שלך. ישנם טיפולים יעילים רבים זמינים, וגברים רבים ראו תוצאות מוצלחות עם הטיפולים שהוזכרו לעיל. לא משנה מה הסיבה, פנייה לעזרה רפואית מקצועית היא הדרך הטובה ביותר להבין את דרך הפעולה הטובה ביותר.

צעצועי מין: מדריך מקיף לחקר הנאה ואינטימיות

נושא צעצועי המין היה טאבו במשך שנים רבות, לעתים קרובות אפוף סודיות וסטיגמה. עם זאת, עם כניסתן של עמדות פתוחות…

צעצועי מין: מדריך מקיף לחקר הנאה ואינטימיות

פענוח האניגמה של נערות ליווי: הסרת המסתורין מעולם החברות בתשלום

הרעיון של נערות ליווי או חברות בתשלום היה אפוף מסתורין ושנוי במחלוקת במשך זמן רב. לעתים קרובות שם נרדף לטאבו…

פענוח האניגמה של נערות ליווי: הסרת המסתורין מעולם החברות בתשלום

סקס מזדמן: בחינת המגמה והשפעתה

סקס מזדמן, הידוע גם בשם סטוץ, סטוץ ללילה אחד, או הסדר חברים עם הטבות, הפך לנושא פופולרי בשנים האחרונות. מסרטים…

סקס מזדמן: בחינת המגמה והשפעתה