דיק קונטינו בלוג סקס

נינה נערת ליווי שלוש עשרה שנים

נינה נערת ליווי שלוש עשרה שנים

13 שנה של ניסיון בשירותי ליווי

היי היום אתם הולכים לקרוא סיפור של נערת ליווי עם ניסיון של 13 שנים בעבודה בשירותי ליווי, זמן ארוך במיוחד בשביל לדעת איך זה לעבוד בתחום הזה. אז קוראים לי נינה,ואני מעוניינת להפיץ את הסיפור שלי על איך נהייתי לאישה טיפוסית לחלוטין שמקבלת כסף כבחורה להזמנה . זהו סיפור שלא הסברתי לעולם ובבלוג הסקס הזה בכתובת dickcontino.com זה ארשום זאת בשבילך בבלעדיות.

וידוי אישי – לא סיפור סקס

זהו לא יהיה מאמר סקס ולא תמצאי בוידוי הזה תיאורים מעוררים וכו. בהנחה ואתה בקטע של סיפור מין, אתה מוזמן להביט על רשימת הסיפורים ממש פה.
חשוב לי לציין שאני לא מאיצה מישהי לעשות מה שאני עושה והמכתב הזה הוא להנאתך .
מדובר בחומר מורכב שאני עוברת בשלוש עשרה שנים שעברו. גילי הוא שלושים ושבע, אני עוסקת בזה להערכתי שלוש עשרה שנים מאז שהייתי בת עשרים וארבע. לעבוד בתחום כשלושה עשר שנים זהו בלי סוף זמן בפירוש בשביל שיתאפשר לי לשפוך אור כיצד זה להיות נערת ליווי במדינתנו בעובדתיות אל מול כתבות מטיפות אשר מדמות את תחום שירותי הסקס כתחום נורא שעליו להסתלק בדחיפות מהמדינה .
להערכתי התכלית המשמעותית שעוררה אותי לעוף מהמשרה לפני זה שלי כפקידה בדנאל היא פחות או יותר ממונית. בתעסוקה לשעבר בה עבדתי קיבלתי 2570 נטו בשבוע .להשתכר שכר של 10280 נטו לחודש עבודה זה לא מעט אולי על מנת להתפרנס באופן מכובד ואף על פי כן זה כלום מול פרנסה בתור נערת ליווי שם תוכלי להכניס 52,812 שקל בחודש . ואת האמת להגיד לכם, יש חודשים שאני מרוויחה גם הרבה יותר מזה, אבל אני כל כך מסודרת (אם כי עדיין לא עשירה כמו שאני רוצה), שהסכום ה"קטן" הזה באמת שמספיק לי …

5 שלבים לריפוי בעיות זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא אבחנה קשה לקבלה ועלול לגרום למצוקה רגשית לנפגעים ממנה. יחד עם ההשפעות הנפשיות, ED…

5 שלבים לריפוי בעיות זיקפה

בגידה במערכות יחסים: סיבות ותוצאות

בגידה היא תופעה שכיחה במערכות יחסים רומנטיות ויכולה להוביל לפגיעה וכאב ארוכי טווח עבור בן הזוג הנבגד, כמו גם כל…

בגידה במערכות יחסים: סיבות ותוצאות

איך יחסי מין עובדים

יחסי מין, או coitus, הוא מעשה הרבייה המתרחש כאשר אדם עוסק בפעילות מינית עם אדם אחר. מעשה זה עשוי לכלול…

איך יחסי מין עובדים