דיק קונטינו בלוג סקס

נינה נערת ליווי שלוש עשרה שנים

נינה נערת ליווי שלוש עשרה שנים

13 שנה של ניסיון בשירותי ליווי

היי היום אתם הולכים לקרוא סיפור של נערת ליווי עם ניסיון של 13 שנים בעבודה בשירותי ליווי, זמן ארוך במיוחד בשביל לדעת איך זה לעבוד בתחום הזה. אז קוראים לי נינה,ואני מעוניינת להפיץ את הסיפור שלי על איך נהייתי לאישה טיפוסית לחלוטין שמקבלת כסף כבחורה להזמנה . זהו סיפור שלא הסברתי לעולם ובבלוג הסקס הזה בכתובת dickcontino.com זה ארשום זאת בשבילך בבלעדיות.

וידוי אישי – לא סיפור סקס

זהו לא יהיה מאמר סקס ולא תמצאי בוידוי הזה תיאורים מעוררים וכו. בהנחה ואתה בקטע של סיפור מין, אתה מוזמן להביט על רשימת הסיפורים ממש פה.
חשוב לי לציין שאני לא מאיצה מישהי לעשות מה שאני עושה והמכתב הזה הוא להנאתך .
מדובר בחומר מורכב שאני עוברת בשלוש עשרה שנים שעברו. גילי הוא שלושים ושבע, אני עוסקת בזה להערכתי שלוש עשרה שנים מאז שהייתי בת עשרים וארבע. לעבוד בתחום כשלושה עשר שנים זהו בלי סוף זמן בפירוש בשביל שיתאפשר לי לשפוך אור כיצד זה להיות נערת ליווי במדינתנו בעובדתיות אל מול כתבות מטיפות אשר מדמות את תחום שירותי הסקס כתחום נורא שעליו להסתלק בדחיפות מהמדינה .
להערכתי התכלית המשמעותית שעוררה אותי לעוף מהמשרה לפני זה שלי כפקידה בדנאל היא פחות או יותר ממונית. בתעסוקה לשעבר בה עבדתי קיבלתי 2570 נטו בשבוע .להשתכר שכר של 10280 נטו לחודש עבודה זה לא מעט אולי על מנת להתפרנס באופן מכובד ואף על פי כן זה כלום מול פרנסה בתור נערת ליווי שם תוכלי להכניס 52,812 שקל בחודש . ואת האמת להגיד לכם, יש חודשים שאני מרוויחה גם הרבה יותר מזה, אבל אני כל כך מסודרת (אם כי עדיין לא עשירה כמו שאני רוצה), שהסכום ה"קטן" הזה באמת שמספיק לי …

העולם הסודי של נערות ליווי: נקודת מבט מבפנים

מסרטים ועד תוכניות טלוויזיה וספרים, הרעיון של נערות ליווי היה כזה שריתק וסקרן אנשים במשך עשרות שנים. לנשים אלה, המוצגות…

העולם הסודי של נערות ליווי: נקודת מבט מבפנים

עולם נערות הליווי: תובנה מקצועית ואישית

בחברה של היום, הרעיון של נערת ליווי מעלה מגוון רחב של דימויים, החל ממחזרות יוקרתיות ועד עובדות מין בלתי חוקיות.…

עולם נערות הליווי: תובנה מקצועית ואישית

10 עצות ייעוץ מיני חיוניות לחיים אינטימיים בריאים ומספקים

סקס הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה האנושית שלנו והיבט בסיסי של רווחתנו הפיזית והרגשית. עם זאת, חשוב ככל שיהיה, סקס…

10 עצות ייעוץ מיני חיוניות לחיים אינטימיים בריאים ומספקים