דיק קונטינו בלוג סקס

מייקאפ סקס

מייקאפ סקס

 סקס פיוס הוא תופעה שזוגות רבים חוו בזמן זה או אחר במערכות היחסים שלהם. הוא תואר כ"חם", "מדהים", "מדהים", "מפתה" ו"נפיץ". אבל למה סקס לאחר מריבה כל כך חזק ולמה אנחנו משתוקקים אליו אחרי ריב?

בניגוד לסקס רגיל שלרוב מתמקד בהנאה, סקס פיוס עוסק בדרך כלל בהבעת רגשות ובפתרון קונפליקטים. לאחר חילוקי דעות, אנשים רבים פונים למין כדרך להביע איך הם באמת מרגישים. הכימיה הפיזית האינטנסיבית של סקס פיוס יכולה להיות פורקן רב עוצמה לרגשות ולשמש ככלי פיוס בין זוגות.

במקרים מסוימים, סקס פיוס הוא דרך עבור זוג לאשר מחדש את המחויבות שלהם אחד לשני, בעוד פעמים אחרות זה פשוט הזדמנות לשכוח את הריב ולהראות לבן הזוג שלך שאתה עדיין אוהב ואכפת לך מהם. כמה פסיכולוגים טוענים כי סקס פיוס יכול אפילו לעזור לבני זוג להבין טוב יותר אחד את השני, ולהגיע לפשרה או פתרון מהר יותר מאשר באמצעות דיבור לבד.

בסופו של דבר, סקס פיוס הוא לעשות משהו חיובי לאחר חוויה שלילית, וזה יכול להיות דרך מצוינת לפתור קונפליקטים ולבנות מחדש קשר אינטימי עם השותף שלך. אז אם אתם במערכת יחסים ובדיוק רבתם, למה שלא תשקלו סבב של סקס פיוס כדרך לפצות ולהתקדם?

סקס פיוס הוא כמובן תופעה המזוהה עם מערכות היחסים הזוגיות. כך שאולי צעירים שלא חוו מערכות יחסים משמעותיות עדיין לא מכירים אותו. אבל פיוס או לא פיוס, הם רוצים להזדיין. במקרים אלו אתם יכולים לקבל חוויה עצמתית גם בלי לריב קודם. למשל באמצעות בילוי עם הבחורות של אתר סקס ענק. שם תמצאו בחורות שהן ממש מעולם הפנטזיה. איתן תוכלו להגשים את כל החלומות. 

חשיבותו של חינוך מיני מקיף: העצמת הפרט לעתיד מיני בריא ומושכל

חינוך מיני היה נושא לוויכוח במשך עשרות שנים, עם בעלי עניין מרקעים שונים ואמונות שונות לשקול מה צריך ומה לא…

חשיבותו של חינוך מיני מקיף: העצמת הפרט לעתיד מיני בריא ומושכל

לחקור את העיר התוססת בת ים, ישראל

ממוקמת על חוף הים התיכון דרומית לתל אביב, שוכנת העיר היפה בת ים. נחשבת פנינה נסתרת על ידי מטיילים רבים,…

לחקור את העיר התוססת בת ים, ישראל

לחקור את העיר התוססת חיפה בישראל

בין הים התיכון הנוצץ להר הכרמל המלכותי, שוכנת עיר הנמל היפה של חיפה בישראל. עם היסטוריה עשירה, תרבות מגוונת ונופים…

לחקור את העיר התוססת חיפה בישראל