דיק קונטינו בלוג סקס

לחקור את היסטוריית הטאבו

לחקור את היסטוריית הטאבו

בתרבות המודרנית, גברים בוגרים נוטים להיות חופשיים יותר במונחים של מיניות והנאה. עם זאת, עדיין יש כמה טאבו כשמדובר לחקור את הטבע המיני של האדם. כדי לגלות במה מדובר, עלינו לחפור עמוק בהיסטוריה של החברה שלנו. על ידי חקירת ההיסטוריה של טאבו מיני עבור גברים בוגרים, אנו יכולים להשיג הבנה טובה יותר של הנורמות התרבותיות שלנו כשמדובר במין.

במסורת היהודית, ישנם כמה טאבו הקשורים למין והנאה. לדוגמה, בקהילות יהודיות אורתודוקסיות, זנות אסורה בהחלט. משמעות הדבר היא כי גברים בוגרים אסורים לעתים קרובות לשכור או לעסוק בכל סוג של שירותי "נערת ליווי". בנוסף לכך, ישנם גם טאבו הקשורים לפעילות הומוסקסואלית. אך מנגד, אנו יודעים כי הדברים הללו קיימים ואף שכיחים גם בקרב היהדות האורתודוקסית.

לעומת זאת, בחברה היהודית החילונית הטאבו הזה פחות נפוץ. למעשה, למרות שעדיין קיימת סטיגמה, היא אינה מקובלת כפי שהיא מקובלת בקהילות יהודיות מסורתיות. פעילויות הומוסקסואליות נחשבות מקובלות, וגם בילוי עם נערות ליווי ברמת גן נחשב למקובל יותר ויותר, במיוחד בערים גדולות כמו ירושלים ותל אביב.

מעניין לציין כי למרות הקבלה הגוברת של הומוסקסואליות ושירותי ליווי בישראל המודרנית, עדיין קיים אלמנט של טאבו הקשור לפעילויות אלה. זאת בשל ההבנה ההיסטורית של החוק האשורי והמקראי, שעדיין מושרשת עמוק בחלקים מתרבות הארץ.

בסך הכל, ברור שהטאבו סביב סקס והנאה עדיין חי וקיים בתרבות שלנו. על ידי חקירת ההיסטוריה של טאבו עבור זכרים בוגרים, אנו יכולים להשיג הבנה טובה יותר של הנורמות התרבותיות שלנו כשמדובר במין. למרות שזה הופך להיות מקובל יותר בחלקים מסוימים של ישראל, עדיין יש כמה טאבו שעדיין מושרשים עמוק בחברה שלנו ויש לכבדם.

5 שלבים לריפוי בעיות זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא אבחנה קשה לקבלה ועלול לגרום למצוקה רגשית לנפגעים ממנה. יחד עם ההשפעות הנפשיות, ED…

5 שלבים לריפוי בעיות זיקפה

בגידה במערכות יחסים: סיבות ותוצאות

בגידה היא תופעה שכיחה במערכות יחסים רומנטיות ויכולה להוביל לפגיעה וכאב ארוכי טווח עבור בן הזוג הנבגד, כמו גם כל…

בגידה במערכות יחסים: סיבות ותוצאות

איך יחסי מין עובדים

יחסי מין, או coitus, הוא מעשה הרבייה המתרחש כאשר אדם עוסק בפעילות מינית עם אדם אחר. מעשה זה עשוי לכלול…

איך יחסי מין עובדים