דיק קונטינו בלוג סקס

אוננות: קחו שליטה על גופכם ועל ההנאה המינית שלכם

אוננות: קחו שליטה על גופכם ועל ההנאה המינית שלכם

אוננות היא דרך טבעית ובריאה להשיג שליטה על ההנאה והגוף שלך. זהו אקט מיני שאמור לבוא ללא בושה או סטיגמה ויש שפע של יתרונות הקשורים להנאה עצמית.

אוננות היא הנוהג להשתמש במו ידיך או בצעצועי מין כדי להביא לעצמך הנאה מינית. לא רק שזה יכול לשמש ככלי של חקירה כדי להבין טוב יותר את הגוף שלך ואת עצמך, אבל זה יכול גם להיות דרך לבנות ביטחון סביב פעילות מינית והנאה. הנאה עצמית יכולה לשמש כמוצא בטוח לחקור סוגים שונים של פנטזיות מיניות ולגלות מה באמת עובד בשבילך.

יש שפע של יתרונות הקשורים אוננות, הן נפשית והן פיזית. אפילו עיכוב של דחפים מיניים יכול לעזור להפחית מתח ולשפר את מצב הרוח. זה יכול אפילו לעזור לווסת הורמונים אשר שומר על הגוף באיזון. זה יכול להיות קשור גם לשיפור השינה והבריאות הנפשית. מבחינה פיזית, אוננות יכולה לסייע בהפחתת המתח בשרירי רצפת האגן, להקל על כאבים בגוף, להפחית התכווצויות ואף לסייע בשיפור הביצועים המיניים הכלליים.

אוננות יכולה לשמש גם כסוג של טיפול עצמי, שכן היא יכולה לעזור לספק תחושה של העצמה ומטרתה היחידה היא לגרום הנאה לעצמי. אתה יכול להתאים אישית את החוויה עבור עצמך, כפי שיש לך שליטה מלאה על רמת ההנאה שאתה מקבל. כמובן, זה יכול להיות תלוי גם בסוג הכלים שתבחרו להשתמש בהם להנאה עצמית, שכן צעצועי מין וחומרי סיכה יכולים להפוך את החוויה למהנה הרבה יותר.

יתר על כן, אוננות יכולה להועיל לאלה במערכות יחסים מכיוון שהיא יכולה לחזק את האינטימיות וליצור תקשורת רבה יותר. כאשר אנשים מחוברים יותר להנאה שלהם, הם יכולים לתקשר טוב יותר עם בן זוגם וללמד אותם מה הם אוהבים ומה לא. זה יכול גם לעזור להפחית את הלחץ של ביצוע במיטה ולקדם אווירה פתוחה ואינטימית יותר בין שני בני הזוג.

חשוב להדגיש שאין דרך "נכונה" או "לא נכונה" לאונן. זה הכל על מציאת מה עובד בשבילך ולחקור טכניקות שונות וצעצועים כדי להביא לעצמך הנאה. בין אם זה מציג מין אוראלי או משהו פשוט כמו שינוי תאורת החדר, אוננות היא הכל על מציאת מה עובד וגורם לך להרגיש הכי בנוח.
נערות ליווי

הנאה עצמית היא צורה בריאה וטבעית של פעילות מינית שיש לה פוטנציאל להביא שפע של יתרונות נפשיים ופיזיים. זה יכול לעזור להפחית מתח, להקל על כאב, ולשפר את התקשורת במערכות יחסים. זה יכול להיות גם צורה מעצימה של טיפוח עצמי ולעזור לאנשים להשיג שליטה על גופם ועל ההנאה המינית שלהם. אז אל תתביישו וחקרו אוננות.

5 שלבים לריפוי בעיות זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא אבחנה קשה לקבלה ועלול לגרום למצוקה רגשית לנפגעים ממנה. יחד עם ההשפעות הנפשיות, ED…

5 שלבים לריפוי בעיות זיקפה

בגידה במערכות יחסים: סיבות ותוצאות

בגידה היא תופעה שכיחה במערכות יחסים רומנטיות ויכולה להוביל לפגיעה וכאב ארוכי טווח עבור בן הזוג הנבגד, כמו גם כל…

בגידה במערכות יחסים: סיבות ותוצאות

איך יחסי מין עובדים

יחסי מין, או coitus, הוא מעשה הרבייה המתרחש כאשר אדם עוסק בפעילות מינית עם אדם אחר. מעשה זה עשוי לכלול…

איך יחסי מין עובדים